Hakkımızda

Motorlu araçlar, farklı nedenlerle yolda kaldığı zaman günün her saati destek alabileceğiniz bir firmaya ihtiyacınız olur.  Sektörde kendiğnden emin adımlarla ilerleyen araç kurtarma ve çekici firmamız, kısa  sürede hızlı sonuç alacağınız şekilde hizmetlerini sürdürmektedir.  Ataşehir oto kurtarma  bünyesinde dilediğiniz zaman hizmet alma şansınız vardır.

Kurulduğu dönemden bu yana aşamalı olarak ilerleme  kaydeden Ataşehir çekici firmamız, İstanbul’da bulunan araç kullanıcılarına kapsamlı hizmetler sunuyor. Kalıcı ilişkiler sunmak amacıyla firma alt yapmızı ve müşteri hizmetlerini eksiksiz tamamlıyoruz. 7/24 destek ekibimizle  düşünce yapısı olarak her daim sizlere çözüm bulma amacındayız. Hizmetlerimizde  kurtarılması gerekenin öncelikle  insan olduğunun bilincindeyiz.  Bütün firma yatırımlarımızı ve alt yapı çalışmalarını bu doğrultuda sürdürüyoruz. Bu kapsamda hizmet kalitesi gibi konulara da önem vermekteyiz.  Sektörel anlamda standartların he rdaim gelişmesi gerektiğinin  farkındayız.

Ataşehir oto çekici   firmamız, aracınızın çekilmesi gerektiği zaman ya da diğer hizmet türleri için talep iletmeniz halinde tüm aşamalarla ilgili sizleri bilgilendirerek çözüme ulaşmakktadır.    Bu bilgilendirme süreci müşterilerimizin beklenti ve haklarının bilinmesi açısından kritik bir konudur.  Firmamız ve tecübeli ekibimiz tarafından  belirlenen talimatlar ve rehberlik hizmeti ile şeffaf şekilde sonuç alınmaktadır.

Meslek etiği  firmamızın en önem verdiği konulardan biridir. Ölçümü ve değerlendirmesi somut olarak mümkün, memnuniyat sağlayan hizmet sisteminde devami gelişim hedeflenir.  Memnuniyeti artıran etkinlikler ve bunların işe yararlığının somut olarak ölçülmesi  gelişim aşşamalarında daha fazla katkı sağlamaktadır.

Kontrol dışı bazı yolda kalma olayları nedeniyle Ataşehir oto kurtarıcı  ihtiyacınız olabilir. Aracınızın kurtarılması için en uygun şekillerde çözümler üretiyoruz. Temel firma prensiplerimizi  atlamadan, ideal çözümlerle sizlerin yeniden çözüm ortağınız olmayı istemekteyiz. Kurumsal bir bünyede araçlarınızın zarar görmeden kurtarılmasında  her zaman ve her koşulda  çözümler sunuyoruz.